Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt egy héttel...

Menstruáció előtt egy héttel jelentkező alhasi fájdalom?

Figyelt kérdés
Szombaton kéne megjönnie és vasárnap óta tartó alhasi fájdalmam van.Nem folyamatos,de naponta többször jelentkezik,néha belegörcsöl,de ez ritka.Ilyen az előző menstruációm előtt is volt,de előtte soha nem volt ilyen.Előtte és a múlt héten is éreztem egy pici,kellemetlen érzést a pocimban ,de nem foglalkoztam vele,mivel nem zavart.A mostani fájdalmam sem olyan,hogy fájdalomcsillapítot kelljen bevennem.Voltam háziorvosnál, ő semmi kórosat nem tapintott,nem vagyok felfázva,a székletem rendben,nincs hányingerem.Lehet-e vészes dolog,ami miatt ost további vizsgálatokra kéne mennem,vagy várhat ez augusztus elejéig?(a doktor szerint egy hasi ultrahangot meg kéne majd ejteni,ha ez a fájdalom tartósnak bizonyul.)
2015. jún. 18. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egyetlen egyszer görcsöltem már jóval a menstruáció előtt, amikor mint utólag kiderült, terhes voltam.
2015. jún. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Bár ez nálam kizárt dolog.
2015. jún. 18. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!