Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők hogy oldjátok meg a...

Nők hogy oldjátok meg a tampon/betét cserét munkahelyen?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy viszitek magatokkal a táskát vagy hogy? Eddig sima ügy volt de az új munkahelyemen férfiakkal vagyok körülvéve, elég feltűnő lesz ha a táskámmal eltűnök, tudom nem kéne, mert természetes dolog, de mégis cikinek érzem. Ti is táskával mentek ilyenkor wc-re?
2015. jún. 19. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerűen zsebre teszem a tampont.
2015. jún. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy zsebre teszed és úgy méssz vagy viszel egy kis neszesszert vagy táskával. Ne érezd cikinek felnőtt emberek nem kell hogy furcsán nézzenek.egy nő egyébként is sokmindenhova taskaval megy.
2015. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A zsebembe szoktam beletenni a tampont, vagy ha nincs zsebem, akkor a kezembe teszem és összezárom a kezem és nem látszik, hogy mi van a kezemben.
2015. jún. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is szinte kizárólag csak férfiakkal dolgozom, de azért valahogy mindig megoldom, hogy zsebre csapjam és kimenjek mosdóba.
2015. jún. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az irodán belül van a WC? Mert ha kint van, és kimész, honnan tudják, hogy nem az automatához mész vagy sétálni, stb?


Ha van zsebed, abba is teheted, amikor nem néznek oda.

2015. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem simán fel lehet vállalni, nincs ezen semmi szégyellni való. Minden nő van ezzel így, és a férfiak is tisztában vannak vele, nem érdemes ebből ügyet csinálni. Szerintem.
2015. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy miért gáz a ridikül. Én mindenhova ridiküllel megyek. A mosdóban megfésülködöm, megigazítom a sminkemet. Miért ne mehetnél táskával a vécére?

Nyugodj meg a pasiknak eszükbe sem jut, hogy miért viszel táskát. Sokkal kevésbé vannak rákattanva erre a témára, mint mi nők.

2015. jún. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok és kb. az sem tűnne fel ha egy buszt vinnél magaddal wc-re, nemhogy egy aprócska kis neszeszert vagy ridikült..
2015. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem van egy kis mini pénztálca nagyságú egészségügyi tasim mindíg nálam van (tampon,intim törlő,fájdalom csillapító) kezembe veszem és már megyek is soha nem éreztem cikinek!
2015. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!