Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12éves lány vagyok és a...

12éves lány vagyok és a suliban amilor oltást kaptunk a melltartót is le kellett vennem le kellett vennem. Ez normális (nő az orvos)?

Figyelt kérdés

2015. jún. 20. 21:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy amiatt nézték meg, hogy nincs-e csomód. Nekünk gimis korunkban pl. a péniszünket is megvizsgálták, a fitymát is fel kellett húzni azért hogy bebizonyosodhassanak, hogy nincs fitymaszűkületünk. Ráadásul nekünk is nő nézte meg :D
2015. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
77%
Nekünk egyszer olyan volt hogy felülről teljesen le kellett vetkőzzünk és megnéztek nem emlékszem már tisztán de valahogy így volt. Csak megnéztek hozzánk se nyúltak. De nem értem oltásnál miért? Azt a karodba kapod max a pólód kell levedd ha nem lehet feltűrni az ujját. A melltartót akkor meg minek kellett levenni? 😶 elég fura...
2015. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
igen 12 évesen normális, az meg csak jó ha nő volt.
2015. jún. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Megnézte a cicimet,aztán meg egyszál bugyiba vizsgált ki teljesen.
2015. jún. 20. 22:14
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Annak idején nálunk is volt általánosban ilyen vizsgálat. Teljesen nirmális.
2015. jún. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%
Nekünk még a bugyit is lekellet venni
2015. jún. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Ha nő volt, akkor elfogadható.
2015. jún. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk is ezt csinálták. Más kérdés, h ki engedte és ki nem
2015. jún. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk idén volt egy ilyen, a fiúknak teljesen le kellett vetkőzni, nekünk meg csak felül. Egy darabig néztek, mindenfélét mértek, aztán a fickó megtaperolta mindenki ciciét és kijelentette, hogy egészséges.
2015. jún. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

Hát oltáshoz nem kell félmeztelenre vetkőzni,oltáshoz elég ha a kezed szabaddá teszed majd csak ha meg akar vizsgálni akkor kell a felsőt levetni.


Ez az orvos tapintatán múlik.De úgy látom sok a tapló orvos.


Iskolában egyáltalán nem kötelező az alsóneműt levetni,így ideje lenne ha végre ezt a gyerekek is tudnák.Egy biztos én le nem vetettem volna az alsóneműm.


Nem tudom hogy van a fiatalok esze hogy nem képesek nemet mondani,nem tartom normális dolognak hogy iskolában a gyerekek nemi szervét kelljen mutogatni,nézegetni,vagy mellet nyomkodjon férfi orvos.


Ha lenne a srácoknak eszük akkor nem mint a birkák húzkodnák a fitymájuk iskola orvos előtt,ez nem kötelező,akkor mernének nemet mondani,ahogy a lányok is.


Ennyire hogyan lehet gyávának lenni,hogy bármit megtesz mert valaki azt mondja

Nem normális dolog.

2015. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!