Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom van? Reszletek lent.

Skyfall kérdése:

Mi bajom van? Reszletek lent.

Figyelt kérdés
Mar voltam nogyogyasznal, borgyogyasznal is. Kezeltek huvelygombara, aztan rajottek hogy nincs gombam. A panaszom az, hogy szexualis egyuttlet kozben illetve utan ego erzest erzek es kipirosodik a huvelyem koruli resz. Alapvetoleg semmi mas panaszom nincs, max egy kis folyasom van. Mar mindenfele huvelykremet kiprobaltam azt mondtak hogy lehet hogy felborult a huvelyfloram de nem hasznal semmi. Ketsegbe vagyok esve mert lassan 3 honapja nem tudunk egyutt lenni rendesen a baratommal. Segitsetek kerlek!
2015. jún. 20. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Óvszerrel védekeztek? Mert lehet latex allergia is.
2015. jún. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hasznalunk ovszert. Fogamzasgatlot szedek.
2015. jún. 20. 23:55
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet a bogyó az oka. lehet próbálkozni ösztrogénes kenőccsel, gynatrennel (jó drága), van probtiotikus intimkrém stb, stb.
2015. jún. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hmm akkor sajnos nem tudom :/ nem vagy száraz? Mert lehet kidörzsöli, a párod nem nézeti meg a farkát?
2015. jún. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En is gondoltam a fogamzasgatlora, de az inkabb gombat okozna es gombam meg nincs. Nem vagyok szaraz sosem.
2015. jún. 21. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!