Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek a kellemetlen nuni...

Mit tegyek a kellemetlen nuni szag ellen?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, normális magyar nő vagyok, naponta tisztálkodok, tudtommal semmi fertőzésem nincs, a nemi szervemnek amúgy is erős illata van, de nap közben van,hogy még a nadrágon is átüt, a nadrágom is olyan szagú lesz... Mit csináljak? Mivel mosakodjak? 26/N
2015. jún. 22. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A tisztálkodás nem mindig és nem mindenkinél elég.Ilyen melegben megfelelő,légáteresztő pamut alsó,nem csipke és társai,nem műszálasok.Tisztasági betét,intim törlőkendő,intimspray,amit minden wc-zés után használj.Minden nőnek erősebb ott az illata,de ha már átüt,az szerintem nem normális.Az,hogy tudtoddal nincs fertőzésed,attól még lehet.Ha orvos mondta nemrég,hogy nincs,akkor oké,de ha csak te gondolod,akkor lehet,hogy tévedsz.
2015. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én inkább egy orvost keresnék fel, mert ez szinte biztos valami fertőzés lesz. Ez nem olyan, hogy ha nem tudsz róla, akkor nincs is...
2015. jún. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A folyásod normális? Nem sárga, vagy zöld? Égető, csípő érzésed sincs?
2015. jún. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezek közül egyik sincs.
2015. jún. 22. 18:11
 5/7 anonim ***** válasza:

tudtommal nincs fertőzésed?

Majd orvos megmondja, kitenyészti. Ő ad tanácsot irrigálásra vagy egyéb megoldást javasol. kérdezd a nőgyógyászod.

2015. jún. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor ez nem fertőzés lesz, feltehetőleg.

Esetleg irigálás? Gyógyszertárban vegyél valamit, amit erre ajánl neked a gyógyszerésznő.

2015. jún. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék a szagra 😀
2020. okt. 19. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!