Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmúlnak majd ezek a menstruác...

Elmúlnak majd ezek a menstruáció előtti tünetek? L/15

Figyelt kérdés
2 éve jött meg az első menstruációm, utóbbi fél évben már rendszeres 28-30 napos. Viszont menstruáció előtt 10-12 nappal nagyon kívánom a szexet és elkezd fájni a mellbimbóm majd később az egész mellem fáj, érzékeny, kényelmetlen hason feküdni. Derekam is nagyon fáj mensi előtt 2-3 nappal. Utána olvastam, hogy a peteérés miatt lehet ez a mellfájdalom, De ez olyan rossz, hogy minden hónapban szinte 2 hétig ez van. Elfog ez múlni majd később, vagy ez már mindig így lesz?

2015. jún. 24. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmulni majd csak ven korodban fog (klimax), de addig is sokat fog valtozni a helyzet ne aggodj. Most meg fiatal vagy, hormonalisan folyamatos valtozasban vagy. Ahogy idosodsz egyre normalisabb lesz minden. Valoszinu meg nem szedsz fogamzasgatlot es nemi eletet sem elsz rendszeresen ... ezek mind-mind konnyiteni fognak a jelenlegi bajaidon. (orulj annak a resznek, amikor kivanod a szexet) :)
2015. jún. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A nemi élet, hogy fog majd könnyíteni ezen?
2015. jún. 24. 12:55
 3/6 anonim ***** válasza:
bocs egy kicsit tekervenyes a gondolkodasom, de leforditva erthetore ugy is ertheted, hogy majd ha rendszeres nemi eletet fogsz elni es ezert elkezdesz majd fogamzasgatlot szedni ... szoval igy
2015. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a választ
2015. jún. 24. 13:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajna sokszor nekem is majd két hétig faj a mellem előtte.sokszor allandoan éhes vagyok.plusz ideggesebb is...elkeseritelek a nemi élet ezen nem valtoztat.viszont a fogamzasgatlorol nem tudok nyilatkozni
2015. jún. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ezt pontosan nem lehet tudni, nekem hányással jár, erős has és derék fájdalommal. Most nem volt egy hónapja, de most megint. Ezt nem lehet tudni biztosra sajna. De sokan mondják, hogy elmúlik vagy előbb vagy terhesség után :/
2015. aug. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!