Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mensturációkor normális?

Mensturációkor normális?

Figyelt kérdés
Az normális menstruációkor fáj az egész hasam, de annyira, hogy már szinte sírok a fájdalomtól,és sz aösszes csontom annyira fáj, hogy folyton késztetést érzek, hogy pl:.törtdeljem az ujjaim vagy a lábujaim? És mostanában kezdett el fájni hátul a hátam, de nagyon. Mindegy,hogy állok, vagy, hogy hogyan fekszem így is ugy is fáj. Mi lehet ennek az oka?? Normális?

2015. jún. 24. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel minden lány/nőmás és más,így csak azt tudom mondani, hogy ha ennyire fáj, akkor vegyél be fájdalom csillapítót, masszírozd a hasad,tapasztald ki, hogy mi a jó rá, a meleg vagy a hideg. Kitartást, nekem is most van meg. Van amikor meg sem érzem, de van, hogy aznap többször is wc re megyek, megy a hasam, hányingerem van.

Mindig ezt tapasztalod, vagy csak most?Mindenkinek méás fáj. Van akinek majd leszakad a dereka, van olyan ismerősöm, aki szinte el is ájult. Ha sokáig fennáll,kérj időpontot a nőgyógyászodtól, s vizsgáltasd ki magad,lehet felír majd valamit, amitől a görcseid enyhülnek.

2015. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdező itt vagy? Első vagyok. Remélem olvasol:)
2015. jún. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia vagyok.
2015. jún. 24. 21:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez már régen így van, de mostanra elviselhetetlen. Holnao kérek időpontot a nőgyógyásztól,mert nagyon fáj,és néha el is jáulok a hírtelen vérveszteségtól. Egyszer enyhe agyrázkódásom is volt emiatt. Nekem a meleg a jobb és ilyen zselés meleg cucc van a hasamon. Szerencsére nekem nem volt hányingerem, de gyakran van, hogy enyhe pánikbeteg vagyok és ilyenkor elöjön. De csak az elsó nap reggelén. Nekem általában reggel jön meg.
2015. jún. 24. 21:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó reggelt, szia:)

Itt vagyok, csak már kikapcsoltam a laptopom.

Így olvasva, ez nem normális.

Tényleg menj el a nőgyógyászodhoz,mert ez nem egészséges ...:(

2015. jún. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2015. jún. 25. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!