Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előrebocsátom nem itt akarom...

Előrebocsátom nem itt akarom magam gyógyitani, de a nődokim szabinvan majd hétfőn megyek hozzá- a hüvelybejáratnál egy nem kicsi puha és fájdalommentes dudort találtam-volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
egyből a legrosszabbra gondol az ember és a neten mindent olvasni

2015. jún. 25. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Bármi lehet, valószínűleg tök ártalmatlan. Ha borotválod akkor a szőr növekedéstől is lehet.

Ne olvasgass, mert a végén olyan leszel, mint az orvostanhallgatók, akik a maláriától kezdve minden betegségen túlvannak, lehet, még csonttörésük is volt, miközben soha meg se ütötték magukat :D

2015. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet csak ártalmatlan duzzanat, de hétfőn mindenképp menj el.
2015. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jujj találtam a neten egy ugyanolyan képet mint ami nekem lehet a neve bartholini daganat volt már valakinek? olyan komoly műtétet irnak hogy hu hétfőig megőrülök
2015. jún. 25. 21:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Te... ha azt írod fájdalommentes akkor a legképzettebb legtöbb betegséget látott nőgyógyász se fog Bartholinira gondolni. Felejtsd el. A Bartholini gyulladástól őrjöngenél.. és nem a félelemtől, hanem a fájdalomtól.


Keress valami jó zenét, filmet, foglald el magad és mint írtam hagyd abba a keresgélést, mert valószínű csak egy szőrtüsző vagy egy pici sérv vagy egy vizes hólyagocska.


Vegyél be valami gyulladáscsökkentőt, legfeljebb ártani nem használ aztán nézz valami jó filmet a neten és ne ezt bogarászd :D :D

2015. jún. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a megnyugtatást-remélem igezad lesz- nem akar issebb lenni....
2015. jún. 26. 21:11
 6/7 A kérdező kommentje:
kisebb
2015. jún. 26. 22:01
 7/7 A kérdező kommentje:
a doki sem tud semmit-fonal granuloma vagy ciszta ennyi- felnyitja- volt már valakinek cisztája amit felnyitottak- mi lett?
2015. jún. 29. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!