Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mellbimbóm körül viszkető...

A mellbimbóm körül viszkető érzést kezdtem el érezni aztán rá pár napra begennyesedett és sebes lett. Nem szoptatok 15 éves lány vagyok. Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Anyának nem akarom elmondani és orvoshoz sem akarok menni. Shea vajjal lenegettem de nem hatott. Már az összes melltartóm gennyes. Egyre rosszab. Piros gennyes és sebes. Már nagyon elegem van és megkeseríti a mindennapjaimat. Esetleg valami kenőcs amit használhatnék? Vagy mi okozhatta ezt?

2015. jún. 25. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:

vakartad azért sebesedett?

sajnos innen nem tudja megmondani neked senki mert nem látja hogy milyen, de javaslom ne küldj senkinek képet. anyukádnak mutasd meg, mert ha nem múlik és rosszabb lesz egyre nehezebb lesz helyrehozni.

2015. jún. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztosan a vakargatástól gennyesedet el. (esetleg álmodban).

Neogranormol, körömvirág kenőcs.

2015. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!