Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati konzultációra...

Nőgyógyászati konzultációra mindig szükség van? Vagy ha csak vizsgálatra jelentkezek, azt nem számítják bele?

Figyelt kérdés
Először mennék ehhez az orvos. Első alkalommal muszáj konzultáció?
2015. jún. 28. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj oda,ahol külön van konzultáció,és 1. alkalommal nem csinálnak semmit.
2015. jún. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez lenne az első nőgyógyászati vizsgálatod? Hény éves vagy?
2015. jún. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem az első. Eddig férfihoz jártam, de elköltöztünk onnan. Most inkább nőhöz járnék.. Itt Budapesten magánorvosoknál szinte mindenhol ott van a konzultáció.


20/L

2015. jún. 29. 08:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát keress olyat ahol nincs konzultáció szerintem. felesleges idő és pénzkidobás.

Bár én ezt a konzultációt még csak fogorvosnál hallottam.

2015. jún. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem félreérted és az első alkalommal a vizsgálattal egybekötött a konzultáció.

Utána persze majd van akinek szüksége lehet csak konzultációra bármilyen ok miatt, amikor nincs vizygálat.

2015. júl. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!