Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szoktatok nőgyógyásznak...

Szoktatok nőgyógyásznak ajándékcsomagot adni? Olyan 5000 - 6000 Ft értékben gondoltam, ital, kávé stb. Műtét, illetve szülés után.

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én inkább pénzt adnék, azt se ilyen keveset. ... Szulesnel általában a terhesgondozas 10szerest szoktál adni. ...
2015. jún. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Nem az ertek szamit, hanem a szandek.


En a kardiologusomnak meg nem adtam semmit, pedig megmentette az eletemet. Mondjuk a novereknek vittem be egy bazinagy talca sutit amikor hazaengedtek a korhazbol, de a dokinak majd csak akkor fogok barmit is adni amikor egy fel ev mulva visszamegyek kontrolra. Majd meg meglatom, de valoszinu egy vizipisztolyt fogok neki adni :)

Amikor az egyik baratnomnek kivettek a vakbelet, egy lendkerekes autot adtam az orvosnak ... maskor pedig amikor a felesegemnek vettek ki a mandulajat, egy Nici kacsat vittem a doktornonek.

Eddig minden doki meglepodott, de valojaban nagyon orultek ezeknek az aprosagoknak.


Ital, kave es hasonlok azert nem tul szerencses valasztasok, mert nem ismered az orvos izleset es ezert mellenyulhat az ember fia.

2015. jún. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
De miért kell ajándékot venni mikor ez a dolguk? Ezért tanultak több éven keresztül. Ez az életük.
2015. jún. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mert nekem jol esett h adhattam. Kapott 35.000 Ft es 6000 ertekben ajándékcsomag.
2015. jún. 30. 08:06
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Grat! Akkor inkább valamelyik alapítványnak vagy kórháznak adtad volna.
2015. jún. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szülészet (városi kórházé) alapítványnak is adtam .
2015. jún. 30. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!