Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 22-23 naponta van meg a mens....

22-23 naponta van meg a mens. Em most 1napot késett, de tegnap halvány rózsaszín, ma meg erős barnásvéres vérzésem van, nem volt még ilyen, ez mit jelent? Lehet, hogy terhes vagyok? Régóta szeretnénk babát, de nem sikerül, ezért aggódom

Figyelt kérdés
2015. jún. 30. 13:33
 1/3 anonim válasza:
Az esély meg van rá, hogy terhes vagy, mert terhesség alatt is tisztulhat még ilyen módon a szervezet. De vegyél tesztet az biztosabb. Mi is több mint egy évig próbálkoztunk és most két éven belül két gyermekünk is született :) Ne adjátok fel és főleg ne stresszelj, akkor jön néha, mikor legkevésbé várnád. Szorítok :)
2015. júl. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na sikerült azóta a baba? :)
2017. márc. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2015 szeptemberében tehetrbe estem, majd 2016 áprilisában,26hetes voltam, amikor valamiért elhalt a magzat..szörnyű volt! Mai napig fáj a kislányom elvesztése,hiányzik..nem akartam gyereket egy jó darabig, mivel nem állt be a szülés után a menzeszem, így hallottam, hogy van egy Trimeszter nevű vitamin, ami beállítja, feltölti a szervezetet, és gondoltam nem fog ártani, ha mégis szeretnék majd babát.

Hát nagyon jó, hogy szedtem/szedem,mert ahogy először próbálkoztunk, hogy akkor hátha sikerül, úgy is lett! Idén májusban még megjött,május elején döntöttünk a babaproject mellett (hozzáteszem,ez a Trimeszter napra pontosan beállította, 28 naponta jött meg) aztán június elején kívánós lettem..teszteltem, de negatív lett. Mondom tuti babás vagyok, egy hét volt kb.menzeszig,majd első nap reggel tesztelek..úgy is lett, pozitívat is teszteltem! És most itt mocorog a pocakomban a kisfiam! Akivel a 30.hetet kezdjük ma! Úgyhogy még nem esett le a kő a szívemről, de ahogy telik az idő és látom, hogy egyre közeledik február 23..úgy nyugszom meg!

Mindenkinek, aki hasonló helyzetben volt/van és tudom, mennyire rossz a kilátástalanság érzése, a rengeteg csalódás és fájdalom...üzenem, hogy SOHA nem szabad feladni!

2017. dec. 9. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!