Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Enyhe felfázásos tünetekkel...

Enyhe felfázásos tünetekkel forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Kb két napja kezdődött, szeretkezés után alakult ki. Néha előfordul ez, ugyan igyekszem tőzegáfonyával megelőzni, de sajnos most nem kezdtem el időben és kijöttek a tünetek (gyakori vizelési inger, enyhe alhasi fájdalom, enyhe égés).

Amint éreztem a tüneteket, elkezdtem szedni az áfonyát ami segített is. Már csak reggel érzem és csak enyhén, de teljesen (még) nem mulasztotta el.

Már előfordult ilyen eset többször is és akkor is így kezeltem magam, mivel nem járhatok állandóan orvoshoz, de bizonytalan vagyok, mert sokszor azt mondják nem szabad ezzel játszani...


Szerintetek elmenjek dokihoz ilyen enyhe tünetekkel is, vagy kezeljem magam az áfonyával?



2015. júl. 1. 10:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz, lehet valamilyen fertőzés is ilyen tünetekkel.
2015. júl. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!