Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normálisan megjött a menzeszem...

Normálisan megjött a menzeszem. Kb.1 hete múlt el. Viszont 1 hónapja szinte állandóan fáj a mellem, hasam, sőt hányingerem is van. Tegnap rózsaszín folyásom is volt. Február elején csináltam tesztet, negatív. Lehetek terhes? Vagy ciszta?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 07:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nögyógyász!!! Itt senki sem fog tudni értelmeset mondani, távdiaganózis nincs.
2010. márc. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót nem szedsz véletlenül? Az is okozhat ilyen tüneteket. Viszont keresd fel a nőgyógyászod, mert ez tutira nem normális!
2010. márc. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem szedek.Van már egy 3 éves gyerekem is.soha nem tapasztaltam még ilyet.Persze,hogy megyek orvoshoz,csak időpont kell.nem olyan egyszerű...
2010. márc. 3. 08:08
 4/14 A kérdező kommentje:
Azért írtam,hátha volt vkinek hasonló problémája,mert eléggé aggódom..
2010. márc. 3. 08:09
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem jött meg, amíg megvolt a petefészek- cisztám.
2010. márc. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

cisztám az volt régen.de akkor se hányingerem nem volt,se mell fájdalom.csak nem jött meg,2 hetet késett,mielőtt beszedtem a gyógyszert megjött magától.Ja meg a hasam fájt.

ez másmilyen..most

attól még lehet ciszta éppen

2010. márc. 3. 08:22
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt már hasonló(rózsaszín folyás nélkül),de azóta sem tudom mi okozta.voltam orvosnál de semmi bajomat nem talált,aztán el is múlt.cisztáim is voltak már(petefészek,méh) de azok nem okoztak nekem ilyen tüneteket.Nőgyógyász!
2010. márc. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
előző vagyok,szerintem ismételd meg a terhes tesztet,ha Te is úgy gondolod!
2010. márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Azóta nem jelentkezett ez a rózsaszínű dolog.tesztre énis gondoltam.pénteken megyek orvoshoz.Kevés esélyt látok a terhességre,hiszen normálisan megjött az utóbbi időbe.3-4hetes terhesen már jelentkezne a hányinger,mell feszülés.nem korai?
2010. márc. 3. 12:37
 10/14 anonim ***** válasza:
de az még korai lenne.viszont nekem volt olyan terhességem,hogy rendesen megjött(még talán picit erősebb is volt)csak a hányinger lett gyanus.
2010. márc. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!