Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lehetek?

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban többször is (kb x6) lefeküdtünk a barátommal.Védekeztünk (Durex Extra Safe),és nem is bennem ment el, egyszer sem. Minden menet után vízzel ellenőriztük,egyik sem szakadt ki,és ránézésre is teljesen épnek tűnt. Ma a 36. napnál tartok. Ááltalában a menzeszem 35 nap körül jön meg (kb 80%),de múlt hónapban pl 28-ra, előtte mind ilyen 37-40 (közre játszott,hogy akkor vesztettem el).Ha védekeztünk+nem bennem ment el+nem szakadt ki nem lehetek terhes,ugye? Tudom,hogy kissé túlkomplikáljuk a védekezést,de a párom ötlete volt a "kivevős" dolog, de csak addig így amíg nem szedek fogamzásgátlót. A válaszokat előre is köszönöm! (Nyaralok,fürödtem hideg vízben többször is,ez befolyásolhatja?)

2015. júl. 2. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha meg azt is hozzaveszed, hogy "es idoben is felkerult az ovszer, nem tortent anelkul semmi erintkezes... es ido elott le se vettuk, le se csuszott..."

Akkor nem lehetsz terhes.


A szuzesseg elvesztesenek semmi hatasa nincs a menstruaciora, ez tevhit.

Addig pedig amig jobban be nem all a ciklusod, a sajat erdekedben NE szedj tablettat!

Az ugyanis nem beallitja, hanem leallitja, es minel rendszertelenebb volt elotte, annal nagyobb az eselye hogy a tabletta utan termekenysegi gondjaid lesznek (post pill amenorchea)!

2015. júl. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, semmi ilyesmi nem volt, és igen időben felkerült. Nagyon felelősségteljesen próbáljuk kezelni ezt a témát. Köszönöm szépen a választ. De akkor lassan megjön,ugye? Mert a hasam 2 nappal ezelőtt fájt utoljára,a derekam fájt tegnap is,de nem tudom attól-e.
2015. júl. 2. 08:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Ki is maradhat minden komolyabb egeszsegugyi gond nelkul is. Evi egyszer belefer.

Nekem is ilyen volt a ciklusom ugy ~20 eves koromig.

Egyebkent egy terhessegi teszt csodakra kepes. Minden ilyen alkalommal amikor hozzad hasonloan megfelelo vedekezes ellenere tulparaztam, ha csinaltam egy tesztet, rogton utana megjott. :) Gondolom azert, mert lekerult a "mazsas suly", nem stresszeltem tovabb.

2015. júl. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha még nem múltál el 20 akkor teljesen normális a késés, valószínűleg a látszat ellenére nem állt be a ciklusod szóval nem kell paráznod. Majd megjön, ha akar. Előjele meg nem mindig van. Nekem pl nagyon ritkán van valami jel. Onnan tudom, hogy megjön, hogy megvan.
2015. júl. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Csak furcsa volt mert nekem még egyszer sem maradt ki a menzeszem. Várok még akkor, köszönöm!
2015. júl. 2. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!