Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőm feneke rémesen...

A barátnőm feneke rémesen büdös, lehet ellene tenni valamit?

Figyelt kérdés

Rendesen tisztálkodik, szex előtt mindig fürdünk. Ennek ellenére sokszor büdös neki, ha odarakom az orromat nyalásnál irtózatos szaga van. Ilyenkor mindig próbálok távolodni a fenekétől. Ami viszont elég durva az az hogy volt amikor kutyapózban is éreztem. Nem fogom ez miatt otthagyni, mert szeretem csak eléggé vágyölő tud lenni néha. Neki nem szóltam erről, nem akarom megbántani.


Mit tudnék tenni ellene, hogy ne legyen ilyen büdös?



2015. júl. 6. 13:21
1 2
 1/14 anonim válasza:
Szőrtelenítés, gyakori végbélmosás, alapos tisztálkodás, stb.
2015. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Törölje ki miután WC-zett.


Ha nem javul nyomj be egy dugót, hátha nem érzed.

2015. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
1-es voltam: az is lehet, h vmi fiziológiai oka van, akár egész banális. El kéne néznie egy szakorvoshoz.
2015. júl. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Figyeljen oda mit eszik! Igyon enyhe hashajtó teát./ többször megy WC-re/ Nagyon sokat mossa meg a fenekét. Ha ez sem használ akkor fertőtlenítenie kell magát belülről is. Magyarul, fertőtlenítő kapszulát/ lehet kapni a patikában/ langyos vízzel feloldani és ezzel beöntést adni. Egy héten többször is. ha ezután is nagyon büdös és nem kibírható a szaga akkor menjetek orvoshoz. / onnantól kezdve bél probléma!!/
2015. júl. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A beöntés jó ötlet, attól lehet megoldódna valahogy rá kéne vezetnem hogy próbálja meg, de félek mondani neki mert megsértődne.
2015. júl. 6. 13:31
 6/14 anonim válasza:
Igen jó dolog a beöntés. Az anális szex alapja. Meg kell hogy beszéld vele, mert hosszú távon a kapcsolat rovására is mehet.
2015. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
vidd el nődokihoz ha sex elött fürdik nem lehet büdi ott
2015. júl. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

a tisztalkodasi szokasokrol is kene beszelni vele. lehet egesz egyszeruen csak bekeni mindenet furdohabbal, es nem ter ki kulon a vegbelnyilasra zuhanyzasnal. igy ott marad a csoki szag.

illetve lehetoleg szex elott furodjon le. beontest azert nem varhatod el tole minden szex elott:D plane nincs is anal.

2015. júl. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a feneke büdös ? Lehet, hogy a szétkenődő hüvelyváladékának érzed a szagát. Ha van egy kevert bakteriális hüvely fertőzése, annak lehet ilyen büdös halszagú és itt jellemző, hogy szex közben egyre erőteljesebben lehet érezni.
2015. júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szerintem a feneke az, mert "Csoki" szaga is van néha, de inkább ilyen fojtogatós, fullasztó szaga van. Nem igazán tudom leírni.
2015. júl. 6. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!