Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kiránduláskor kéne megjönnie,...

Kiránduláskor kéne megjönnie, de nem szeretném ha nem fürödhetnék. Van esetleg valamilyen módszer, amivel késleltetni lehetne kb 3-5 napot a menzeszt?

Figyelt kérdés
2015. júl. 6. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs!!!!!!!!!!!!!
2015. júl. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
fogamzásgátló
2015. júl. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
KOmolyan basszus naponta felteszik ezt a kérdést, és naponta megválaszolják, hogy NEM, nincs.
2015. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vannak gyógyszerek pont arra hogy el legyen napolva a menga de ezt csak nőgyógyász írhatja ki
2015. júl. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nincs ilyen módszer, de ha tampont használsz és fürdés előtt, után cseréled akkor nyugodtan fürödhetsz.
2015. júl. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló! Azért tettem fel a kérdést, mert eddig csak olyan kérdéseket olvastam, ahol előbbre akarják hozni a menstruációt, én pedig késleltetni szeretném. De nem fogok magyarázkodni.
2015. júl. 6. 14:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor csináltass szemüveget, van mindennap késleltetős és előrehozos kérdés is. Linkeljek?
2015. júl. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyen marhaság miatt eszedbe ne jusson egy jó nagy adag hormont beszedni! Tamponnal be lehet menni a vízbe, ha nagyon muszáj, de nincs olyan, hogy nagyon muszáj. A hormonok, amelyek odébb tologatják a vérzést, sokkal károsabbak. A menstruáció első két napja erősebb, akkor nem lehet annyira fürdeni, de annyi talán kibírható. Utána meg már alig vérzel egyébként is.
2015. júl. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Citromlével lehet késleltetni:)
2015. júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tampont nem szeretnék használni.. amúgy meg már vége a kirándulásnak. Nőgyógyász kiírt tablettát, beszedtem, és semmi bajom nem lett tőle, működött. Szombaton fejeztem be a szedését, ma megjött. Szóval nincs vele rossz tapasztalatom, de ez is embertől függ :)
2015. júl. 28. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!