Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek jó választás...

Szerintetek jó választás lenne a szuper tampon?

Figyelt kérdés
Megyünk a családdal nyaralni és nekem holnap kellene hogy megjöjjön. Mivel nagyon sokat fogunk utazni, nem akarom, hogy 2óránként meg kelljen állnia apámnak. (kocsi) Pedig ha normál tampont használok, akkor azt kb ilyen rendszerességgel kell cserélnem az első két nap. A probléma, hogy sosem próbáltam még szuper tampont és félek tőle egy kicsit. 19 éves vagyok, 15 éves korom óta használok normál tampont, annak a felhelyezésével szűzként sem volt probléma. Szerintetek megpróbálhatom?

2015. júl. 7. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan, de a biztonság kedvéért legyen nálad normál is, ha a szupert nem sikerülne felhelyezni.


Egyébként a 2 óránkénti pár perces pihenő sem vészes.

2015. júl. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
persze, lesz :) ha sikerül felhelyeznem reggel, akkor ugye ugyanúgy nem fogom megérezni? tehát nem lesz iszonyú kényelmetlen, nem fog feszíteni, ilyesmi, ugye? mert ettől félek nagyon :(
2015. júl. 7. 15:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fogod érezni. :) A legnagyobbat sem éreznéd, ha a helyén van.
2015. júl. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!