Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon erős a vérzésem, mit...

Nagyon erős a vérzésem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha megpróbálom befeszíteni a hasam, vagy felállok, felülök, megfordulok, sétálok, vagy bármi, jön egy hatalmas löket, alvadt vér jön ki, és utána folyik mint állat. Ez a 2. Menstruációm, az elsőnél (ami 2 hónapja volt) csak reggelre lettem tiszta vér, utána enyhült. Most meg nem akar.. Nagyon durva, 10 percenként kéne cserélnek, ha nem feküdnék mozdulatlanul... Éjszaka nem merek most aludni, mert nagyon durván átáznek, mert az előbb az oldalamra fordultam, és le kellett tusolnom, meg az ágyam tiszta vér, így a földön alszom ma.13 vagyok.

2015. júl. 9. 02:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Tényleg 10 percenként kell? Vagy csak tippeled?
2015. júl. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Kedves 10. Ezt az egy nyomorult kérdést tettem fel. A többieknek nagyon köszönöm, és nem tippeltem, mert leülök 10 perc mulva felállok, és az egész mindenség tiszta vér. Anyum most ért haza apummal együtt, és szóltam neki, erre ez van. Ezt mondja igazából leszar. Na mindegy, talán holnapra enyhül.
2015. júl. 9. 12:52
 13/21 anonim ***** válasza:
Kellene orvoshoz menni ilyen erős vérzéssel! Rosszul is lehetsz a nagy vérveszteségtől. Tudnak adni rá vérzéscsillapítót. Nem értem anyukádat, hogy nem aggódik érted. Én már rohannék orvoshoz a lányommal. Esetleg próbálj elmenni a háziorvosodhoz.
2015. júl. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy amíg elmegyek a wcbe, addig minden Fele folyik.. Az orvosom meg a város másik felén van..:S
2015. júl. 9. 20:40
 15/21 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz. Semmit nem veszítesz vele, és lehet, tud segíteni. SOk oka lehet a túl erős vérzésnek, akár mióma is (ehhez túl fiatal vagy).


AZért, mert valakinek nem tudtak segíteni, lehet, neked igen. És valóban, a foggátló is egy megoldás, ha más nem marad hátra, bár ahhoz is nagyon fiatal vagy.


És laborba is menj el, nehogy vérszegénységed legyen emiatt.


Hányadik mensid? A többi rendben volt?


a #4 voltam.

2015. júl. 10. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
És azért is kérd meg anyukádat, hogy vigyen orvoshoz, mert lehet, hogy véralvadási problémád van.
2015. júl. 10. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Ez a 2. Mensim. Eddig minden rendben volt. Ez a 3. Nap és semennyit nem enyhült...:/// ha ma estig nem enyhül, akkor szólok neki, de legközelebb hétfőn tud csak elcinni
2015. júl. 10. 11:07
 18/21 A kérdező kommentje:
Meg az a baj, hogy ha ma elmennénk, mire odaérnénk, (nincs kocsink) addigra össze vissza vérzem magam.
2015. júl. 10. 11:09
 19/21 A kérdező kommentje:
Most is mondta: apád elvisz..... Milyen ciki már nőgyógyászhoz apuval menni... De így csak hétfőn tudok mivel ma csak délig van. Ha hétfőig semmi enyhülés, akkor elmegyek egyedül... (Ha csak nem leszek rosszul adddig:( )
2015. júl. 10. 11:23
 20/21 anonim ***** válasza:
Szia. Enyhült?
2015. júl. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!