Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon erős a vérzésem, mit...

Nagyon erős a vérzésem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha megpróbálom befeszíteni a hasam, vagy felállok, felülök, megfordulok, sétálok, vagy bármi, jön egy hatalmas löket, alvadt vér jön ki, és utána folyik mint állat. Ez a 2. Menstruációm, az elsőnél (ami 2 hónapja volt) csak reggelre lettem tiszta vér, utána enyhült. Most meg nem akar.. Nagyon durva, 10 percenként kéne cserélnek, ha nem feküdnék mozdulatlanul... Éjszaka nem merek most aludni, mert nagyon durván átáznek, mert az előbb az oldalamra fordultam, és le kellett tusolnom, meg az ágyam tiszta vér, így a földön alszom ma.13 vagyok.

2015. júl. 9. 02:45
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Szia, még mindig nem.:/ folyton jönnek alvadt vér darabkák is. Hol kisebbek hol nagyon nagyok.
2015. júl. 11. 22:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!