Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Debrecenben jó gyermeknőgyógyász?

Debrecenben jó gyermeknőgyógyász?

Figyelt kérdés

Ez lenne az első és elég szégyellős is vagyok valaki olyat keresek aki ért a dolgához és rendes is.Dr Herman Tündéről nagyon sok jót hallottam viszont nem vagyok benne biztos hogy gyerekeket is vállal.Dr Bartha Tündéről is sok jót írnak csak elvileg nehéz elérni.Tudnátok ajánlani jó debreceni gyermeknőgyógyászt? Lehetőleg nő legyen de ha tudtok olyan férfit akit nagyon dicsérnek nekem az is jó.

15/l



2015. júl. 9. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Mindenképpen női gyereknőgyógyászhoz menj! Azért arról, ha egy ffi direkt gyerekek, tinik nemi szerveire szakosodik, valahogy nem az egészség az ami elsőre beugrik...
2015. júl. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én is jobban érezném magam ha nő vizsgálna...de ki tudja lehet hogy vannak normális férfi gyermeknőgyógyászok is a lényeg hogy jó legyen.
2015. júl. 10. 07:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is női orvost ajánlanék amikor először mész majd.

Valami bajod van, azért akarsz ilyen fiatalon elmenni nőgyógyásztara, vagy esetleg már nemi életet élsz?

2015. júl. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Dehogy élek nemi életet 15 évesen!

Valami gyanakodom ezért akarok menni.

2015. júl. 13. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!