Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hete fekudtem le párommal....

1 hete fekudtem le párommal. Menstruaciom első napján, védekezés nélkül. Felek hogy terhes lehetek. Bal mellemet nagyobbnak érzem mint a jobbot. Lehet annak a jele?

Figyelt kérdés

2015. júl. 13. 15:08
 1/3 anonim válasza:
Az elméletileg mindegy mikor csináljátok,de kivette időbe?Nekem is volt egyszer hogy rövid időre engedtem hogy betegye,de aztán a számba ment el,és engem is riogattak azzal hogy simán lehetek az,mégha anyu és egy orvos is azt mondta hogy pár lökéstől kizárt..szóval szerintem hiába mond akárki akármit,ez úgyis később derül ki..annyi biztos hogy én soha többé nem csinálom védekezés nélkül.
2015. júl. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En is tanultam belole. Nincs rosszabb annal amikor stresszelned kell az miatt hogy teherbe estel-e. Meg heteket kell várnom a terhességi tesztig. Addig én beleorulok ebbe.
2015. júl. 13. 15:50
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyebkent igen, kivette idoben. Nem bennem ment el.
2015. júl. 13. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!