Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 osztálytársnőm tampont...

2 osztálytársnőm tampont használ, de soha nem cserélik?

Figyelt kérdés

Nem direkt figyeltem meg, csak egyszerűen feltűnt, hogy mikor megvan nekik, egész nap nem cserélik ki. Minden szünetben együtt lógunk, akkor nem mennek WC-re, órákról se kéredzkednek ki. Pedig minden nap 7 óránk van/volt. (45 perces óra, 15 perc szünet.) Ez csak szerintem brutálisan egészségtelen?

15/L



2015. júl. 14. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

12 órát benn lehet.

Meg lehet nem is véreznek annyira.

Am miért zavar ez téged?

Asszed munkahelyen, ha nyomni kell a melot majd lesz időd ilyenre?

2015. júl. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

soha, egyszer sem mennek ki olyankor? nem lehet, hogy csak a te figyelmed keruli el , hogy cserelni mennek?

amugy de, egeszsegtelen, de igazabol neked ez nem ugyed.

2015. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem mikor megjön 2óránként cserélem ha kevesebb akkor már csak 4 óránként ha pedig már múló akkor elég egy tisztasági. Ők lehet ezt szeretik. Vagy csak napi egyet használ...;)
2015. júl. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én tamponomra az volt írva, hogy 8 órát lehet benn max, és nekem se kellett általában az iskolában cserélni, úgy jött ki a 8 óra. Ezért ez még nem feltétlen baj. De ha amúgy pisilniük se kell annyi ideig, az gyanús, valószínű túl keveset isznak - ez már baj.
2015. júl. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem zavar, csak furcsállom a dolgot :) Meg egyikőjük nagyon gyakran ázik át, aztán hazarohan. Ezt lássuk be, nem nehéz észrevenni.

Nem kerulik el a figyelmem, mindig egyutt jarunk mindenhova:D Ha én megyek WC-re, akkor csak kint várnak, esetleg sminket igazítanak.

2015. júl. 14. 17:58
 6/7 anonim ***** válasza:
én 10-11 óránként cserélem, csak otthon tudom megtenni. szerencsére nem szokott átázni.
2015. júl. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem is használnak t-t -
2015. júl. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!