Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász tanácsára szeretném...

Nőgyógyász tanácsára szeretném kipróbálni az intim mosakodó gélt. Aki használ, neked melyik vált be?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 07:02
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

EZ CSAK a nögyógyásznak használ, mert rengeteg problémás lesz töle, amivel aztán szintén csak hozzá fogsz járni.


Ugyanis egyik sem tesz jót, rengeteg fertözésre hajlamosít.

2015. júl. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lactacyd Femina
2015. júl. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Egyiket sem kell.ezt is csak azrt talaltak ki h megvegyék az emberek es haszon legyen belole
2015. júl. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A megfelelő ph-ra beállított intim lemosó valóban segíthet a hüvely megfelelő kémhatásának fenntartásában, és ezzel a bacik, gombák elszaporodásának visszaszorításában,


DE


az valóban igaz, hogy az agyonillatosított készítmények több kárt okozhatnak odalent (irritáció), mint hasznot.


Azaz, ha veszel, akkor illatanyag- és alkoholmentes lemosót válassz!

2015. júl. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál a kérdésre 2.
2015. júl. 17. 09:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az Avon intim lemosóját használom, abból is a krémes intim lemosót, ami illatmentes. Én nagyon szeretem, nekem nagyon bevált.
2015. júl. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Enyém lactacyd, illatmentese. Ebből is van kis millió, egyszer véletlenül valami mentolosat vettem, szörnyű volt. :(
2015. júl. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!