Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sos. , nagyon meg vagyok...

Sos. , nagyon meg vagyok ijedve, Még nem jött meg a menszeszem. De nem ez a lényeg, A többi lent, félek?

Figyelt kérdés
Légyszives segítsetekMár régóta .. van egy legjobb barátnőm akivel mindig elmegyünk sétálni és leülünk és rengeteget nevetünk és én olyankor , próbálom visszafogni ,szorítom de mindig bele megy a vizelet és ezt nagyon szégyellem meg minden , és fogalmam sincs hogy ez mi lehet , ez nagy betegség ? 14 L

2015. júl. 20. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyire folyik be???mert ha csak egy picit az nem vészes de ha nagyon akkor ko oly inkontinencia problémáid vannak,persze velem is előfordul hogyha nagyon nevetek ,akkor befolyik egy picit.15/L
2015. júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem ezt el kéne mondanod első körben a házi orvosnak és ő biztosan továbbküld a megfelelő szakorvoshoz, bár gondolom nőgyógyászhoz.

ilyen akkor is előfordul, ha előtte voltál pisilni nem sokkal? mert ha nagyon teli a hólyag akkor nagy nevetésnél előfordulhat pár csepp de szerintem jobb lenne megkrédezni orvost erről

2015. júl. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
koszi a válaszod , háát asszem nm túl sok , egy kozepes, nem nagy kör , de akkor is nagyon durva volt szerintem én óriásian félek
2015. júl. 20. 20:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz azonnal! Es addig is/: sose tartogasd a pisit, nem egeszseges. Pisiles kozben pedig vegezz intim tornat: elengeded, elzarod-tartod igy 10ig szamolva, majd megint elengeded-ezt ismeteld kb 2-3szor, mig pisilsz!
2015. júl. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jójó koszi , ebből lehet nagy baj ?
2015. júl. 20. 21:08
 6/8 anonim ***** válasza:
A házidokidhoz menj első lépésben. Kell vizeletet vinni a laborba. Az is lehet, hogy felfáztál. Ha a vizeletvizsgálat eredménye negatív, akkor ad az orvos beutalót az urológiára. Ott megmondják mi a teendő.
2015. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De lehet ebből nagy baj ???
2015. júl. 20. 23:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehet ha nem foglalkozol vele.
2015. júl. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!