Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájhat ez miatt a szívem?

Fájhat ez miatt a szívem?

Figyelt kérdés

Ahogy tudom a szív nem fájhat vagyis így hallottam, ezért bocsánat a kérdésért de jobban nem tudtam most feltenni.

Szóval szurkál a szívem vagy valami ott 2 hónapja nem minden nap van hogy hetente fél óra, össze vissza. télen is ez volt hogy szurkált, de abba hagyta most nyáron újra előjött.

Nem tudom pontosa hogy télen fogyókuráztam - e de most megkérdezem hogy ez miatt szurkálhat - e a szív..

nos fogyókurázom ha mondhatom annak nap 800-900 kalórát eszek csak, de fogyok, ez befolyásolhatja ezt ? mert akkor abba hagyom már csak 2 kiló kellene, tudom hogy nem tartós, de nem ez érdekel.


2015. júl. 21. 23:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez manapság elég gyakori jelenség és idegi eredetű. Meglehet gerinctől, vagy valami mástól. Próbálj ki valamilyen gerinclazító tornát, fog-e változni.
2015. júl. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!