Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Befelé forduló mellbimbó....

Befelé forduló mellbimbó. Normális vagy aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Nem olyan régen figyeltem fel rá, lehet, hogy előtte is ilyen volt, hogy a mellbimbóm hegye tényleg csak a hegye (2-3 mm) egy kicsit be van süllyedve, de nem középen egy pont hanem mint egy apró vonal, árok. Sosem volt szép hegyes a bimbóm, inkább puha és laposkás, de érintésre, hideg/meleg vízre, levegőre, izgatásra szépen kihegyesedik. Ez most is így van. Áttapogattam, nem éreztem bennük egyáltalán csomót, sehol a melleimben. Az utóbbi 1 hónapban mintha még picit nőttek volna a melleim. Olvastam erről, hogy van ilyen és ha az előbb felsoroltakra kihegyesedik, merevedik akkor nem valódi befelé forduló. De most hirtelen elbizonytalanodtam, mert olvastam, hogy ez tumor jele is lehet.

Normális ez, lehet, hogy még most is fejlődik a mellem és azért tűnt így fel? Aggódnom kéne?


2015. júl. 25. 21:08
 1/2 anonim válasza:
Szerintem normális
2015. júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Abszolút normális ez így!
2015. júl. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!