Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tudnék kezdeni, ha egy...

Mit tudnék kezdeni, ha egy héttel hamarabb megjött? (nyaralás)

Figyelt kérdés
Elvileg még 16 éves korban nem állt be a pontos négyhetes dolog, és így most a nyaralásom előtt egy nappal megjött. Tampont sem használtam még. Esetleg ha gyengébb, és tampont használok, legalább a végén belemehetek a vízbe egy kicsit? Hétfőtől péntekig leszünk ott.
2015. júl. 26. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Mini tampont vegyél, az OB-nak van olyan, ami silk touch borítású, az könnyebben felmegy. Úgy helyezd fel, ahogy a dobozban lévő papíron le van írva, könnyebben felmegy, ha az egyik lábadat felteszed valahová.

És szerintem is jobb, ha megvárod a későbbi napokat és nem az első napokon mész így vízbe és ahogy kijössz, egyből cserélj.

2015. júl. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Ne használj tampont. Szerdán már negyedik napos leszel, várhatóan, ha egy héttel hamarabb megjött, a vérzés is hamarabb múlik el, hiszen kevesebb volt, ami leváljon a méhfalról. És akkor várhatóan szerdától már be tudsz menni a vízbe végig (én ugyanígy jártam július elején. Ki volt számolva a nyaralásunk tök jó.. erre a nagy kánikula miatt 20. napon megjött pont, ahogy odaértünk a víz mellé. viszont mivel ilyen rövid időre rá megjött, a 4. napon már vígan fürödtem).
2015. júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért ne hasznàlhatna tampont?

Szerintem próbáld ki, nagyon meg tudja könnyîteni az ember életét. Nem biztos, hogy szerdára elmúlik, viszont ha beteszed akkor mehetsz vízbe :)

Kezdd az OB mini silk touch-al és lehetőleg még nyaralás előtt vagy az elején próbált meg felhelyezni, hogy ne akkor csináld először, amikor már mennél a vízbe.

2015. júl. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán azért ne használjon tampont, mert még nagyon fiatal (bár én soha nem használnék), és iszonyúan kényelmetlen, ráadásul nem egészséges.
2015. júl. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Talán azért ne használjon tampont, mert még nagyon fiatal (bár én soha nem használnék), és iszonyúan kényelmetlen, ráadásul nem egészséges."

16 évesen egyáltalán nem fiatal a tamponhoz, ha 16 évesen szexelne, már az sem lenne éppen nagyon korai.

Kényelmetlen? Annak, aki nem tudja, hogy kell használni, annak esetleg. Aki meg igen, az meg észre sem veszi.

És nem egészséges? Ezt a hülyeséget meg honnan szedted? Egy teljesen egészséges lány-nő, ha a tampont előírásszerűen használja, akkor semmilyen egészségügyi problémája nem lesz belőle!

2015. júl. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem fiatal a tamponhoz, én 11 éves korom óta használom, mert versenyúsztam és emiatt nem hagyhattam ki napokat.

Nem kényelmetlen, ha rendes helyen van és ha ügyel a higiéniára, akkor nem lesz semmi baja!

2015. júl. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!