Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion kúp jó barna folyásra?

Klion kúp jó barna folyásra?

Figyelt kérdés
2015. júl. 26. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem kezel barna folyást!

Fertőzést kezel.

Barna folyás meg lehet menstruáció, arra meg minek kúpot használni, lehet egy nyálkahártya sérülés, amire meg megint minek kúp?

Ha meg fertőzésről van szó, akkor a Klion sem jó mindenre, csak arra, amely kórokozókra hatásos. De ha már barna folyás van a fertőzés miatti gyulladástól, akkor ott a kúp már inkább árt, mint használ, ott már szájon át szedhető gyógyszer a legmegfelelőbb, ugyanis a kúp még jobban irritálja, kikészíti az amúgy is sérült nyálkahártyát.

2015. júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én fertőzésre használom most doki írta ki.Ne használd ha nem muszáj meg tényleg menj orvoshoz.
2015. júl. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Várok még vele!

10-ből 10-szer szerintem ezt írnák..

2015. júl. 26. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Mire vársz??? Hogy valami szövődmény legyen? Komolyan ennyire leszarod, hogy mi bajod van? Ha valamilyen fertőzés is akkor sem biztos, hogy jó a Klion de tudod mit? nézegess utána annak ha ennyire idióta vagy, hogy mi történik az otthon magukat orvosnak képzelő nőkkel! Olyan rezisztensé teszik magukat a különféle hülyeségükkel, hogy évek múlva se fog egyik sem kigyógyulni semmiből.Arról nem is beszélve, hogy feleslegesen kiirtod hasra ütés szerűen a hüvelyedben élő jótékony bacikat is és meglesheted magad olyanokat összefogsz szedni.ÉN SZÓLTAM!
2015. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, hogy mitől van a barna folyásod? Lehet hormonzavar miatt pecsételő vérzés, vagy méhszájseb vagy fertőzés. De a fertőzést is okozhatja ezer meg egy kórokozó. Te tudod, hogy melyik okozza a problémát? Ha meg úgy érzed, hogy az orvos nem megfelelően lát el, vizsgálja ki a panaszodat, akkor menj másik orvoshoz. De ne várj otthon és ne magad találd ki.a gyógymódot.
2015. júl. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!