Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elég ha csak 20 szemet veszek...

Elég ha csak 20 szemet veszek be a fogamzásgátlóból?

Figyelt kérdés
Egyik szem úgy elgurult, hogy egyszerűen nem találtam meg, ezért a következő levélből vettem be egyet, így abban csak 20 szem van. Most fogok váltani másik típusra, de előtte még beszedném ezt a levelet, hogy ne menjen kárba. Gond ha nem 21et veszek be? Úgy tudom, hogy előbb is abba lehet hagyni, pl. ha valaki kihagy egy tablettát utolsó héten, akkor választhatja azt is, hogy akkor tartja a 7 napos szünetet.

2015. júl. 27. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:

:D

ha nem vagy vele tisztában akkor miért szeded egyáltalán?

amúgy nem, nem elég

2015. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem gond, de azért a konkrét típusok közötti váltás amúgy is macerás - legalábbis itt sokan nem képesek értelmezni a tájékoztató szájbarágós szövegét se - úgyhogy kérdezz rá az orvosodnál és említsd meg neki ezt is. Máskor azért jobban ügyelj.
2015. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
passz, viszont használjatok gumit is
2015. júl. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miért ne lennék tisztában? Mint írtam: pl. ha valaki kihagy egy tablettát utolsó 7 napban, akkor választhatja azt is, hogy abbahagyja a szedést és megtartja a tablettamentes időszakot és így megmarad a védelem (betegtájékoztató írja). Úgy gondolom ha az utolsó előtti tabletta után tartom meg, ugyanez a helyzet. Csak megerősítésre lett volna szükségem.
2015. júl. 27. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!