Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Probléma hogy kezdésnek a...

Probléma hogy kezdésnek a Dienelle fogamzásgátlót nem a menstruáció 5. napján szedtem be (amit az orvosok ajánlanak), hanem a menstruáció kezdetétől a 8. napon?

Figyelt kérdés

Ma derült ki, hogy augusztus vége fele megyünk nyaralni tengerpartra (2 napos buszút..) és nekem pont az indulás napján jönne meg a menstruációm. Mindenképp szeretném halasztani.

Jelenleg nem szedtem fogamzásgátlót. Régi fogamzásgátlómból megmaradt egy levél. A menstruációm kezdetétől a 8.napon azaz ma elkezdtem szedni a megmaradt fogamzásgátlót. Veszek még egy levelet és nem tartok szünetet, így szeretném késleltetni a menstruációmat.

A kérdésem annyi, hogy az probléma, hogy kezdésnek nem a menstruáció 5. napján szedtem be(amit az orvosok ajánlanak), hanem a menstruáció kezdetétől a 8. napon?



2015. júl. 27. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, baj. Sőt első három hónapban tilos csúsztatni, vagy kihagyni szünetet.
2015. júl. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, baj. Védeni így nem véd és arra sincs garancia, hogy eléred, amit akarsz, mert így hogy nem időben kezdted, nem tudja úgy kifejteni a hatását, mint egyébként.
2015. júl. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!