Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egyszer fent akadt, ne...

Ha egyszer fent akadt, ne próbáljam mégegyszer?

Figyelt kérdés
Egyszer raktam be Mini tampont. (Szuz vagyok) ki venni mar nem tudtam, el mentünk nőgyógyászhoz, aki ki szedte, nagyon fájt. Azt mondta, be akadt a szűzhártyába. De nagyon kellemetlen betétet viselni. Volt már valakinek ilyen balesete? Szerintetek ha kipróbálom mégegyszer, akkor van rá esély hogy ugyanúgy jarok?
2015. júl. 28. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván van rá esély, hacsak az előző kivételekor el nem szakadt esetleg a szűzhártyád. Legokosabb lenne ezt a nőgyógyásztól megkérdezni, hogy ajánlja-e neked a tampont.
2015. júl. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már elszakadt amikor a doki kivette, akkor lehet könnyebb lesz feltenni. Erre tényleg csak az orvos tud válaszolni. Amikor vérzel, akkor észrevétlen marad a szűzhártya átszakadása. Ha fájt amikor kivette, akkor nagy az esély rá, hogy már átszakadt. Van rá esély, hogy ugyanúgy jársz.
2015. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És ha el megyek egy masik nőgyógyászhoz akkor ő miről fogja tudni megmondani hogy használhatok e vagy sem?
2015. júl. 28. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!