Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HA egy nő maszturbál és még...

HA egy nő maszturbál és még nincs meg a menstruációja akkor lehet hogy neki nem fog megjonni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 30. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Most komolyan: szerinted mi a fütyfürüty köze van a két dolognak egymáshoz?
2015. júl. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak nem esik teherbe a maszturbálástól (segítek, nem eshet) akkor megjön. Sőt, azt hallottam a szex előrébb hozhatja a menszeszt és csökkenti a menstruációs fájdalmakat úgyhogy kezeket a bugyiba :D
2015. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaj, mikor akadsz már le a témáról? Nem unod még?


Már a csecsemők is maszturbálnak, amint felfedezik, hogy jó érzés oda nyúlkálni. Kérdezd meg bármelyik anyukát!

2015. júl. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én szerintem a kérdező ifjú hölgy úgy értette, hogy egy olyan lány akinek még egyáltalán nincs menzesze, de már elkezdett masztizni, akkor annál fennállhat-e az a veszély, hogy emiatt később sem lesz mestruációja.

Igaz? Így gondoltad?


A válasz nem!

A női nemi hormonok beindulása, vagy a működés késlekedése nem a maszturbáció függvénye.


Ha van további kérdésed írj privit!

2015. júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!