Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mesimnek pénteken kellett...

A mesimnek pénteken kellett volna megjönni, de nem jött meg, most fáj a hasam már vttem be No-Spa t de nem használt, de nekem eddig közepes erősségű vérzésem szokott lenni, most szinte alig van valami a tamponon? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2015. aug. 2. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem tudhatod mindig előre, hogy milyen lesz a menstruációd. Bele kell törődni, hogy lutri az egész és sokszor nem tudsz mit csinálni.
2015. aug. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de egyébként ha nemi életet élek akkor annál jelent valamitr?
2015. aug. 2. 20:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Mármint mi? Hogy kevsebb a vérzés? Hogy fáj a hasad? Nem. Akkor számít, ha nem jön meg és pozitív a teszt, amúgy nem:)
2015. aug. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Tizenéves teljesen normális (sőt még utána is), ha nem pontosan jön meg, kevesebb-több a vérzés. Ha csak nem éltél nemi életet védekezés nélkül. De egyébként nem kell aggódnod.
2015. aug. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
éltem nemi életet de ma máár rendsen volt , és a hasam is fájt , akkor ez azt jelenti h nem vagyok terhes , igaz?
2015. aug. 3. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha megvan most, akkor nyilvan nem vagy terhes
2015. aug. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!