Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők/lányok! Ti mit éreztek...

Nők/lányok! Ti mit éreztek mikor menstruáltok? Valakinek megvan most? Nem idegesít?

Figyelt kérdés

2015. aug. 3. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Előtte 1 héttel már érzem, hogy néha beszúr a hasam. Aztán első nap kb mozdulni se tudok, annyira fáj. A derekam olyan lesz, mint egy nagymamáé, recseg-ropog, nagyon fáj :D Azért már 10 éve szenvedek ettől, tudom kezelni. Idegesítő, de az a jó, ha megjön, nem? Hisz akkor vagy egészséges :)
2015. aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azon a napon amikor indul nagyon fáj. Pár nappal előtte a bugyimról tudom hogy lesz (számolom is ) . Semmit nem érzek alatta. Normális vagyok . Nincs ingadozás a közérzetem között . Mondjuk annyi a befolyása csak a viselkedésémre hogy menstruáció alatt kell a férjem nagyon :) szinte rá mászok
2015. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem idegesít, pedig csak 3-4 éve van. Nekem most éppen igen meg van. Én nem érzek semmit. Betéttel mindent, de tamponnal nem és ha nem paráznék, hogy átázok, akkor szinte észrevehetetlen lenne.
2015. aug. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaaj,én is úgy utalom.pedig amikor nem volt még akkor még sírtam is miatta,hogy baj van velem,hogy még nincs meg.

Most mondjuk nincs meg,de az sem jó,mivel nekm most épp késik.

2015. aug. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Pokoli. Mar alapbol az a teny, hogy ot hat napig ver folyik ki a legintimebb testreszedbol, nem tul kellemes. Ehhez tarsul egy kis mellduzzadas, olyan mintha szet akarna robbani. Egy kis emelyges, hanyinger, alhasi eros gorcsok, fajo derek, beduzzadt es bevizesedett bokak. Nem tudsz mit tenni ellene, cserelni kell a tampont es a betetet is, persze neha nem jol teszed be oket, egy kis barna folt a gatyan sem kihagyhato. Az utaljuk magunkat erzes sem utolso, es en ilyenkor meg a szexet sem kivanom, csak rengeteg babusgatast igenylek
2015. aug. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!