Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi annak a terméknek a neve,...

Mi annak a terméknek a neve, amit most reklámoznak a tvben, h nem lehet tudni, h gombás vagy bakteriális a hüvelyfertőzés és akkor ez a termék mindkettöre jó?

Figyelt kérdés

2015. aug. 4. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Canesten kombi-ra gondolsz?
2015. aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Idelyn beliema, de nem jó semmire. Voltam dokinál fertőzés miatt, rákérdezhem, hogy ilyesmi használ-e, azt mondta, hogy kamu az egész, a gombát meg a bakteriális fertőzést nem fogja elmulasztani, csak a gyógyszer. A Lactofeel-ben meg kb ugyanaz van, mint ebben az Idelyn-ben, de nekem az sem volt jó semmire.

Az ilyenek max arra jók, hogy ha a gyógyszer elmulasztotta a gondot, akkor utána visszaállítják a hüvely megfelelően savas és laktobacis flóráját.

2015. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, igen erre gondoltam. Én Vitagyn C-t használok kb 2 havonta, mert majdnem minden megjövés után elkap a gomba vagy valami más. Az nagyon bevált. Abban tejsav van, ezüst, ami fertőtlenít, c és e vitamin, valamint cukker a jó bacik szaporodásához. Néztem, hogy ebben hüvelybacik vannak meg tejsav. Lehet, a kettő együtt mégjobb volna. Bár a vitagyn eddig mindig elegendő volt. Nagyon szeretem. És az illata olyan, mint valami jó kis sürített tejé. :D

Akkor egyelőre hanyagolom ezt az Idelyn-t, de azért egyszer lehet kiprószálom.

2015. aug. 4. 23:02
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, visszatérő gombám volt sokáig, szóval szerintem neked is érdemes lenne kivizsgáltatnod. Nálam kiderült, hogy túlteng a Candida a szervezetemben, mindenhol kb, de elkezdtem a Candida-diétát (lényegében semmi cukor, kevés szénhidrát, tilos az erjesztett étel, ital, preferálni kell a teljes kiőrlésű dolgokat), gyakorlatilag ennyitől rendbe jöttem. Odalent meg nekem is a Vitagyn C segített a diszkomfortérzeten.
2015. aug. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!