Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Ti hogy viselitek a...

Lányok! Ti hogy viselitek a menstruációt és az előtte lévő napokat?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy milyen tüneteitek szoktak lenni előtte, közbe, előtte mennyivel jelentkezik, ilyenek..

2015. aug. 4. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én pont most vagyok úgy, hogy vasárnap kell megjönnie, a mellem duzzadt, rossz a kedvem, néha fáj a hasam, fáj a derekam, más a folyásom, érzékenyebb vagyok. Amikor meg megjön első nap hányingerem van, mem tudok sokat enni, a görcsölés változó, sok mindentől függ.
2015. aug. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem szombaton jött meg, de ennél csak egyszer volt borzalmasabb.. mindig a 2. napon görcsöl a hasam, algoflex m-et szedek rá mindig, ma is meg tegnap is fájt a hasam meg a gyomrom, meg a mostaninál észrevettem, hogy fáj a bal mellem és a hónaljam közötti rész.. és nagyjából két héttel előtte már minden nap a reggeli első vizelet után fáj alul a hasam, kétoldalt..
2015. aug. 4. 12:58
 3/4 anonim válasza:
Nekem előtte 4-5 nappal nagyon-nagyon szokott fájni a hasam.Van mikor a derekam is fáj és nincs étvágyam,de az ritkábban.
2015. aug. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagyon ideges vagyok mindenkire,fáj a hasam, nincs étvágyam, valamikor meg nagyon ennék mindent össze vissza.
2015. aug. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!