Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Változókorba léptem? Rövidebb...

Változókorba léptem? Rövidebb ciklus, kevesebb vérzés, most először?

Figyelt kérdés
40 éves vagyok. Eddig rendszeresen menstruáltam. Most 18(!) napra megjött, szokásosnál kevesebb, barnás vérzésem van, fejem fáj és émelygek napok óta(ez néha szokott lenni menzesz előtt). Ezek már változókori tünetek? Van esetleg valami természetes "gyógymód", amivel enyhíteni lehetne a rossz közérzetet?

2015. aug. 7. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, lehet a táplálkozástól, életmódtól is. Azon próbálj változtatni.
2015. aug. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán a nőgyógyász meg tudná mondani
2015. aug. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

kb egy hónapja voltam nőgyógyásznál szokásos ellenőrzésen, és minden rendben van. Életmódom sem változott, sportolok, rendesen táplálkozom.

Még annyit, hogy pár kiló feljött (egyébként vékony vagyok). Azért is gyanakszom hormonális problémára.

2015. aug. 7. 09:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Anyukámnál ez 41 évesen kedzdődött, elment dokihoz, mondta, hogy ezek a tünetek tipikusan a változókor tünetei. Ez persze nem jelenti azt, hpgy nálad is ígyvan, de azért benne van a pakliban.
2015. aug. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!