Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs sztorik?

Menstruációs sztorik?

Figyelt kérdés
Nekem 1 éve van meg , és szeretem az ilyeneket olvasgatni ! Arra lennék kiváncsi, kinek hogyan, mikor jött meg, hány éves volt, Ciki vagy nem Ciki helyzetbe, kinek mondtad el, ilyenek! Fájdalmas volt e vagy nem, esetleg Ha átáztatok, hogy kezeltétek, ilyenek.. köszönöm előre is

2015. aug. 13. 17:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
Én 12 éves voltam. Január 11-én hajnalban felébredtem hogy pisilni kell. Nagyon kómás voltam és elmentem wc-re. Aztán láttam hogy vérzek. Nagyon Megijedtem pedig mi az a menstruáció.:D szóltam anyának hogy azt hiszem Megjött. Anya adott betétet,mert előtte való héten jött valami termék minta az always-tól. Anya oda adta nekem a !tisztasági! betétet
2015. aug. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%
Hát nem az első menstruációm volt, de a későbbi férjemmel történt, hogy gyakorlatilag az első randinkon (bár ez nem is randi, csak találkozó), hogy megjött és semmi nem volt nálam, így kénytelen voltam bevallani neki, hogy milyen ciki szituban vagyok, majd szépen bementünk a boltba betétért és mivel csak egy ócska kocsma volt a közelben bementünk, ő ivott egy kólát, elkérte nekem a wc kulcsát, én pedig rendbe tettem magam. Nekem jólesett, hogy ilyen tök normálisan kezelte a szitut. Akkor még alig ismertük egymást.
2015. aug. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%

12 éves koromban jött meg otthon, de már előtte beszéltem erről anyummal, így nem lepett meg. Azonnal hívtam, segített, elmagyarázott mindent, a tamponról és a betétről is, meg arról is, mi zajlik ilyenkor bennem. 18 éves koromig rendszertelen volt, nekem csak a rendszeres szexuális élet állította be rendesen, most 28-30 naponta jön meg. Sosem voltam ciki helyzetben, nem is szégyelltem vagy utáltam sosem a mensit, nő vagyok, ez ezzel jár.

Általában előtte 2-3 nappal fájdogál a derekam és eléggé ingerlékeny is vagyok, az első napon eléggé szoktam görcsölni, de hamar elmúlik.

24N

2015. aug. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. aug. 13. 17:48
 5/31 anonim ***** válasza:
84%
Nekem szinte teljesen ugyan ez volt. Csak én nem ijedtem meg. Rossz kedvem volt, így inkább azon filóztam, hogy na még ez is! Hívtam anyát, mert nem tudtam volna kijönni. Nem nagyon emlékszem hogy nagyon fájt volna a hasam akkor. Elmentem suliba, és minden szünetben rohantam megnézni mi történik. :) 13 voltam.
2015. aug. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%
Nem is tudom mit gondolt. 1 perc alatt át áztam. Aztán mesélt egy kicsit mi hogy van stb. Elmentem lefeküdni de nem mertem megmozdulni Nehogy összevissza folyón a vér. Úgy hogy egész éjjel vigyázállásban aludtam. Anya másnap Mindenkit felhívott hogy nagy lány lettem. Nagyon kínos volt.:D egyszer utána volt úszóverseny de előtte lévő nap jott meg. Reggel mentem az asztalhoz erre apukám oda jött és elkezdett nekem magyarázni a tamponról. Na ez még égőbb volt.:D azóta rájöttem hogy egyáltalán nem gáz erről beszélni hisz természetes. Neked Kérdező van valami sztorid?
2015. aug. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
66%
Jaj. Első és 4. Válaszoló vagyok. Egy picit elnyomkodtam valamit :D Bocsi.
2015. aug. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
5 voltam hú kicsit sok válasz jött azóta. 1-re mondtam hogy hasonló. :)
2015. aug. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
94%
Én apámnak is elmondtam, ezzel indítottam, amikor a melóból hazaért. Mondom neki megjött, mire ő, ki jött meg? Ezt a párbeszédet ismételgettük egy ideig aztán leesett neki. :) aranyos volt, mert csak az érdekelte hogy fáj-e a hasam. A többit értelem szerűen anyámra hagyta.
2015. aug. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
78%
én szégyelltem. anyukám 2 hónapig nem is tudott róla, szépen, csendben elintéztem. De valahogy mindig sikerült átáznom, még 2 évvel hogy megjött azután is, és a szennyesbe meg szégyelltem betenni a bugikat, ezért kidobáltam. anya már tök kikészült hogy mindig bugyit kell nekem venni, vagyis inkább veszek magamnak. Nem tudom, én ezeket mindig szégyelltem anya előtt is. melltartót is egyedül mentem venni magamnak, mikor kértem pénzt ruhára. ilyenkor vásároltam fehérneműt is. azóta is egyedül veszem. borotvát is magamtól vettem, utáltam vele ezekről beszélni, ezért inkább sunyiban elintéztem. tudom, hogy őt zavarja, de engem nem érdekel. utálok erről/ilyenekről beszélni.nem tudom miért, de én 8 éves korom óta zárom a fürdőt, miközben ő nyitott ajtónál pisil,amit utálok. nagyon.xd 18/L
2015. aug. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!