Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vasszagú sárga hüvelyfolyás,...

Vasszagú sárga hüvelyfolyás, korábban 22 napig tartó gyenge vérzés utalhat méhrákra?

Figyelt kérdés

1x volt erős vérzés is.

14 hetes kismama vagyok, mindegyik vérzés a várandósság ideje alatt volt már, feküdtem vetélésgyanúval kórházba, de nem lett baj.

Rákszűrésen 8 hónapja voltam.

Mivel fájt, félek ettől és a hüvelyi "kacsás" vizsgálatoktól is, ezért nem merem az orvost kérdezni.

Volt enyhébb, átlátszóbb folyás, canesten tabletta hatására 3 nap alatt elmúlt. De aztán nemi életet éltünk (rendesen tisztálkodva), és azóta van ez a büdös sárga. Előttem nem volt más nővel még, és közben sem.



2015. aug. 14. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Méhrákra nem utal, de gyenge terhességre, hüvelyfertőzésre utalhatnak a tüneteid. Orvoshoz kell menned, ha nem szeretnéd elveszíteni a babát! Tudnak adni rá gyógyszert.
2015. aug. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi az aggódást de már adtak, ne ijeszgess lécci, 7 napig feküdtem, elszedtem már 3doboz gyógyszert, 18. hétig még szedem, és semmi gond nem volt már több mint egy hónapja, tudom is érzem is hogy már erős a baba, elég jól fejlődik is, hála Istennek.


Másvalaki?

Biztosan nem lehet rák?

Nem félek, hanem szeretném adott esetben nagyon korán felismerni mert az növeli az esélyeket.


Orvos esetleg ha olvassa ezt, kérem, válaszoljon!

:)


Köszönöm a válaszod ezzel együtt! :)

2015. aug. 15. 02:16
 3/9 A kérdező kommentje:
Mármint gyógyszert vetélés ellen adtak, nem fertőzés ellen.
2015. aug. 15. 02:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Adott esetben nagyon koran felismerni = evente egyszer elmesz rakszuresre. Aikor egy mehnyakrak tuneteket okoz, akkor mar tobbnyire keso van. Mikor voltal utoljara szuresen? Ha egy even belul, akkor aggodalomra nincs semmi okod, de mindenkeppen jelezd a dokinak, valosziu fertozes. Ha regebben, mint egy eve, akkor meg csinalasd meg. Ne a vizsgalattol, fajdalomtol felj, hanem a korai felismeres lehetosegenek elmulasztasatol. Ennyire egyszeru. Keress egy ugyes orvost. Van, akinel fajdalmas a rakszures, vizsgalat, es van, akinel alig erzed. Jopar dokit "elfogyaszottam", a mostanit semmi penzert sem cserelnem le, nala meg sem erzem. Latatlanban egy orvos sem fogja neked azt mondani, ogy nyugi, semmi baj.
2015. aug. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Most meg fájt a tüdőm és a hasam, voltam orvosnál. Diagnózisok: heveny bronchitis+ garatgyulladás+ húgyúti fertőzés nem ismert helyről + vastagbélgyulladás-gyanú.

Azt olvastam, a méhrák okozhat vizelésnél és a bélben is gondokat, ha megnőnek a rákos szövetek, és odáig is elérnek.

Bal oldalt sokkal jobban kidudorodó a méhem környékén, és érzékenyebb is. A baba ma 16 hetes.


Biztosan nem lehet okom rákra gyanakodni?

Köszi a választ!

2015. aug. 28. 01:42
 6/9 A kérdező kommentje:
És híztam 3 kilót 14nap alatt, pedig véknyabb lettem. A hasam nagyon nagy, 5-6 hónapos terhes méretű. A méhem még köldök alatt van. Nem lettem hájasabb csak a hasam nagy és egész feszes... Mintha teleettem volna magam, de éhgyomorra is ilyen...
2015. aug. 28. 01:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Agonizalas helyett kerdezd meg a nogyogyaszod, es kerd meg, hogy csinaljon rakszurest, ha egy even belul nem voltal! Egy "kacsas vizsgalat" se lehet olyan rossz, mint azon porogni heteken at, hogy rakos vagy-e. Amugy suru vizeslesi ingert a terhesseg is okoz...
2015. aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, es ha hugyuti fertozesed van, azt ugye kezelik? Es ugye nogyogyasz latott, hogy huvelyi fertozesed van-e? Nem azert, de egy kezeletlen fertozes ido elotti burokrepedeshez vezethet, ami esetedben egyenlo a vetelessel, 24 hetes terhessegi kor utan pedig koraszules (de lassuk be, azert egy 24 hetes magat eselyei is eleg csekelyek). Szoval irany a nogyoyasz, es KEZELTESD magad, mar ha akarod ezt a babat.
2015. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kezelem, igen.

Volt rákszűrés 1éven belül (8,5hónapja).

Nem ez teszi ki minden percem.

Nem fogok elvetélni.

Az volt a kérdés, utalhat-e rákra.

2nap múlva lesz kövi ultrahang.

Minden jót ! :)

2015. aug. 31. 01:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!