Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lány vagyok, 15 éves. Már kb...

Lány vagyok, 15 éves. Már kb 3 hónapja szinte minen nap folyik belőlem egy fehér nyulós büdös trutyi. Mi lehet a bajom? Hogyan tudnám kikúrálni magam?

Figyelt kérdés

Már utánaolvastam h ez fehér folyás és valamilyen gyulladásra utal...és nőgyóhyászhoz kell menni vele de nem szeretnék nem félek meg semmi ilyesmi de ha van valami bajom Valahogyan nem tudnám magam kikúrálni

nagyon idegesítő ha sok folyik


2008. szept. 6. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

1.nem biztos,hogy gyulladás,normális,ha jön,néha akár sok is.Azt nézd meg,hogy van-e neki erős szaga,rossz illata.Mert ha igen,akkor van baj.


2.magad nem tudod kikúrálni,mert NEM TUDHATOD,PONTOSAN MI A BAJ.Aztán még rosszabb lehet.Komolyan nem értem,miért nem lehet elmenni az orvoshoz.Nem csinál semmi rosszat,nem fáj semmi.

2008. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp el kellene menned nőgyógyászhoz! Ne halogasd tovább, mert komolyabb problémád is lehet belőle!
2008. szept. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
menj el nőgyógyászhoz és mondd el neki, hogy mi a bajod, lehet később emiatt nem lehet gyereked, mert vmit összeszedhettél ...
2008. szept. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezzel a problémával küszködöm


1.nek Canesten Combit használtam (vény nélkülit)

2.nak a dokim felírt hüvelyöblítést (Colpo Cleaner intimzuhany)

3.:még mindig nem múlt el,most meg felírt nekem 6db hüvelykúpot és ha ez sem használ,azt mondta vmi végső kezelést alkalmaz.


Szerintem próbáld meg a Canestent ,ha attól nem múlik el,akkor csak a doki marad!

2008. szept. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden folyás utal gyulladásra, ha nincs szaga, az normális, kinek szinte semmi, kinek több van. De ha már szagos, akkor menj dokihoz, mert valami fertőzésféle, lehet, hogy nem komoly, de ha időben kikezelik hamar elmúlik, pár kúp s elfelejtheted, ha vársz lehet hetekig, hónapokig is kell kezelni!

Ha nem félsz akkor irány az orvos! Nem kell semmit szégyellni! nekem azt mondta a doki, hogy bármitől felborulhat a hüvelyed egyensúlya, és akkor van ez, ami nálad is!

2008. szept. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ez szokta megelőzni a menstruációt, a fehér folyás, és nem feltétlenül utal betegségre, akkor van baj ha sárgás, büdös a folyás, akkor mindneképpen dokihoz kell fordulni, de ha úgy érzed ez sem normális akkor is menj el dokihoz, mert magadat kúrálni nem jó, nem vagy orvos, nem tudod mi a bajod pontosan, és ha elkezdesz csak úgy használni mindenféle kencét, tablettát akármit, lehet hogy csak rontasz a dolgon
2008. szept. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ezt kicsit ...ciki leirnom de nagyon köszönöm a válaszokat..:) És ha hüvely gombám van akkor amit reklámoznak az a Canesten hüvelygombara az recept nélkül kapható ugye??? És ha azt használnám valószínűsegítene...

De inkább beszélek az anyukámmal mi mindent megbeszélünk majd ő segít emgoldást találni:)de a canesten jó lenne?

2008. szept. 8. 19:34
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én az 5. válaszoló vagyok. Beszéld meg anyukáddal, és akár vele együtt menjetek dokihoz. A Canesten elvileg jó,de én mégis azt mondom, hogy menj el, mielőtt használni kezdenéd, mert ha még sem ez a jó rá, akkor csak ártasz magadnak vele! Biztosabb, ha egy orvos megnéz, és ő mondja meg, mivel kezeld magad! Egyébként, ha elég a Canesten, ő is ezt mondja majd, nekem is az volt. És nem hidd, hogy ciki, én rákérdeztem a dokitól, hogy miért van ez, és azt mondta, hgoy nem tudni általában, miért borul fel a hüvely egyensúlya és alakul ki ilyen fertőzés!
2008. szept. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!