Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális-e hogy ilyen az első...

Normális-e hogy ilyen az első menstruációm?

Figyelt kérdés
Tegnap délután megjött először, vagyis csak pisilésnél láttam, hogy barnás, vérszerű folyásom van. Betettem betétet, és másnap reggelre is ilyen kisebb világosbarnás foltok voltak rajta. Pár órával később, dél körül, éreztem, hogy na mist több jött, és igen, akkor jött rendes vér is, nagyobb foltokban. Azóta semmi sem történt. Kora délután cseréltem betétet, azóta is cserélgetem, de semmi nem volt rajta, max egy kicsi halvány barnaszerű folyás. Azért éjszakára most beraktam egy betétet. Ez normális, hogy csak ennyi volt és fél napja semmi? Amúgy a rendes vérzés után pár órával volt enyhe alhasi görcsöm, de viszonylag hamar elmúlt. Segítsetek, légyszi, ez az első és még egyáltalán nincs tapasztalatom e téren:DDD

2015. aug. 23. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
normális
2015. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hú, köszönöm:D
2015. aug. 23. 23:10
 3/11 A kérdező kommentje:
És azért még számíthatok rá, hogy fog jönni rendesen vér?
2015. aug. 23. 23:33
 4/11 anonim ***** válasza:

Normalis, az elso a legtobb lanynak 'extrem' hosszusagu: nekem nagyon hosszu volt-10 nap; neked nagyon rovid-1 nap

Tehat minden oke de szerintem most nem fog mar jonni semmi de azert tisztasagit tehetsz egy ideig hogy ne erjen meglepetes

Szamold ki a 28 napot, es akkor legyel ovatos, mert valoszinuleg meg fog jonni de nem biztos. Nekem a 2. csak 60 nap mulva jott. Ez valtozo

2015. aug. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

lehet, de az is, hogy 2 évig nem lesz semmi se...

[link]

2015. aug. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát, nem hiszem, hogy 2 évig nem lesz semmi mert már lassan 16 leszek:/
2015. aug. 24. 00:20
 7/11 anonim ***** válasza:

Normális,az első pár évben minden féle előfordulhat,korábban vagy később jön meg a vártnál,kimaradozik,túl sokáig 10 napig akár,vagy rövid ideig van meg.


De alapból a nap egyes szakaszaiban is a mensi mennyisége egészen elt3rhet,van hogy erősebb,van hogy nincs szinte semmi,majd megint jön.



Elég későn jött meg,de belefér,későnérő vagy.

2015. aug. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, (hála Istennek) későnérő vagyok. Amúgy tévedtem, hogy elmúlt, ma kezdődött még csak igazán...:D
2015. aug. 24. 20:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekme is 15 évesen volt az első. Nekem amúgy a 2. 3,5 hónapra jött.
2015. aug. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
teljesen normális. az elsőnél még nem áll be a szervezeted erre az eseményre. még a későbbiekben is lehet ilyen vagy hasonló sőt az is lehet hogy meg sem jön és kimarad egy időre. de ne izgulj mert az eleén nagyon sok lánynál ez van :)
2015. aug. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!