Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap elfelejtettem bevenni...

Tegnap elfelejtettem bevenni a fogamzasgatlo tablettat. Ma 2t vettem be. Nem szükséges kiegeszito vedezes?

Figyelt kérdés
2015. aug. 25. 08:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Védekezés*
2015. aug. 25. 08:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Ehhez kicsit több infó kéne. Hányadik napit felejtetted el, mi a gyógyszer neve... De erre van a betegtájékoztató, ott minden pontosan le van írva milyen esetben mit kell tenni. Inkább azt olvasd el mielőtt itt kérdezel.
2015. aug. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az is vele van írva, hogy tilos a másik nap kettőt bevenni.
2015. aug. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj de ez hülyeség. Lehet hogy van olyan, ahol azt írják ne vegyen be kettőt egyszerre, de amit én szedek, az azt írja, hogy ha elfelejtett egyet bevenni, pótolja, még akkor is ha ez két tabletta egyidejű bevételét jelenti. Úgyhogy ne terjessz olyanokat, ami nem biztos hogy igaz.
2015. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gestomixet szedek!
2015. aug. 25. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!