Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől csipegethet a bal...

Kócoska12 kérdése:

Mitől csipegethet a bal petefészkem néha?

Figyelt kérdés
Ez előtt kb 1 héttel felfáztam (csípett a vizeletem,és nagyon ingerelt). Folyton pisilnem kellett. Fogamzásgátlót szedek és kb 13 napja védekezés nélkül szeretkeztem a párommal. A szeretkezésünk előtt a napon hagyott autóba volt a fogamzásgátlóm (a táskámban és annak dobozában) Mit gondoltok? Lehet baba? Azt még hozzá tenném,hogy rendszeresen szedtem a fog.gátlót.

2015. aug. 25. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott pedig férfi vagyok.
2015. aug. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam,hogy a férfiaknak is van petefészkük....:p
2015. aug. 25. 18:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan nem értem, ha szedsz fogamzásgátlót akkor hogy szexelhetsz védekezés nélkül?
2015. aug. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért mondtam,hogy védekezés nélkűl,mert félek,hogy a melegtől a tabletta elvesztette 100%os védelmét.
2015. aug. 25. 18:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Táskádban volt és dobozban is...semmi baja nincs a gyógyszernek.
2015. aug. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt is mondták a gyógyszertárban,hogy ha valami baja van a tablettának,akkor elváltozik a szine. De idegesít,hogy tompa érzés van a hasamban (habár lehet a felfázástól is).
2015. aug. 25. 18:10
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem,hogy csak a felfázás miatt van ez a csipegetés,tompa érzet és az,hogy fáj néha a vaginám. 2 nap múlva meg kellene jöjjön,de a tablettától akkor is megjön,ha terhes vagyok...
2015. aug. 25. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!