Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok és nők! Ciki menstruáci...

Lányok és nők! Ciki menstruációs sztorik?

Figyelt kérdés

2015. aug. 25. 21:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
81%

Nem velem történt , de mégis én lettem az áldozat . A szobatársam (kolesz) ráült az ágyamra és valamit beszélt/mutogatott és mikor felkelt akkor egy nagy piros foltot hagyott maga után a HÓFEHÉR takarómon. Találjátok ki kinek kellett kimosni azt az undoitó vérfoltot.



nekem

2015. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Óhh,az nem semmi 😂😀😁😊😅😄
2015. aug. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Elkezdtem tampont használni, és a múltkor úgy húztam ki, hogy leguggoltam. Ez már az ilyen utolsó napokban volt. Elmentem diák munkázni, megjött, tettem be tampont, megtelt, jött a csere. Én megint leguggoltam, mert úgy hátha könnyebb, csak ugye ez első napon volt, és húztam ki a tampont, az meg húzta maga után a vércsíkot... olyan lett a bugyim, a járólap. Elég ciki volt. Szerencsére volt rá lehetőségem, hogy felmossak.
2015. aug. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Osztálytársam átázott, telefonált nekem és egy másik lánynak, hogy menjünk ki elé a buszhoz mindenképp... hát fél km-t gyalogoltunk 3-man libasorban, egyikőnk elölről, másik hátulról takarta...


Nyár volt, de szerintem egyszerűbb lett volna ha megkéri valamelyikünk, hogy vigyünk egy hosszabb pólót ami jól lelóg. :D

2015. aug. 28. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Joros krisztina Tina válasza:
84%

Hat mivel nekem nem jott meg meg igy csak ezeket tudom nyujtani:

Megtalaltam anyukam taskajaban kiskoromban a tampont,eloszor azthittem hogy azt xxx re hasznalja.Es gonoszul viselkedtem vele xD.

Aztan meg az hogy amikor meg kinti WC volt nekunk,hogy ne kelljen kimenni a szobaba bevittunk egy ilyen lavor feleseget es abba pisiltunk.Reggel felkeltem es lattam hogy veres pisi van benne,rakerdeztem anyukamra hogy mi baja van hogy vert pisil,azt mondta hogy nem ver csak beleontotte a kompotot xDEn meg mond ja,boccs.Ez igy utolag nem vicces,de igy ahogy belegondolok hogy hogy nem tudtam meg akkor,elnevetem magam xD

12/L

2015. aug. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Joros krisztina Tina válasza:
81%
Jahh,es meg az hogy osztalytarsam menstruacioja 2. Napjan ugy atazott hogy az egesz szek verbol allt ki.6-an,akikbe megbizik (koztuk en is) alltuk korbe a szeket amig o letorolte a fiukat meg rugdostuk ott,mert eroszakoskodtak.Aztan nem jutott zsepi,igy meg volt egy kis ver a szeken,kb 1 hetig ugy volt ha nem tobb es csak aztan torolte le a gyogyos xPxDxPxDFekete nadragban volt es utolso elotti ora volt.Szerencsenkre az utolso ora elmaradt!Igy o is hazament,ja es megnagyobb szerencsejere o az iskola elott lakik:DIlyen egybeesest:P
2015. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

haha,de azok..:D

az enyém sem annyira a menstruációhoz kapcsolódik...

van egy öcsém..aki kb 2éves korában a fürdőszoba és a mosdó falra ragasztotta az e.ü. és tisztasági betéteket!:D

így nem vicces,de akkor az volt:'DD

2015. aug. 29. 23:30
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én már leírtam egyszer másik kérdéshez, de hátha nem olvastátok...

Edzőtábor (aikido), fehér cuccban mindenki... Marha jó a hangulat, folyik az edzés... szépen edzegetek a fiúkkal, kicsit furcsán somolyognak rám, de semmi konkrét.. nap végén látom, hogy két tenyérnyi folt van a nadrágomon.. puff, senki nem szólt... akkor elég ciki volt.

Másnap már alaposan felkészültem betéttel... szíriai sráccal edzek (akkor még nem volt menekültválság:) közben beragadt a betét és becsípte a nunimat.. Észrevétlen próbáltam kihúzni, közben még rosszabb, már epillált is... felsikítottam, akkor már rángattam.. amikor elhangzik egy ijedt "is everything ok????" kérdés a srác felől..potyogó könnyel szaladtam el a szőnyegről be az öltözőbe, srác faképnél hagyva... aznap este inkább nem mentem kocsmázni.velük..:(((

2015. nov. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Tinikent egyszer áztam át egy órán, nem vettem észre, csak utána a mosdóban. A világ legnagyobb bajanak éreztem, utólag már mosolygok rajta, mert tuti, hogy nem vette észre senki, de én attól féltem, hogy mindenki látta.

A másik sztori felnőtt fejjel esett meg velem, írtam már róla itt. Hónapok óta menstruálok, állandóan orvoshoz járok, többször is megvizsgált a vérzés ellenére, de soha nem volt gond, habár rettenetesen kellemetlenül éreztem magam. Legutóbb viszont még jobban véreztem, és összekentem a vizsgálóágyat. Próbáltam letörölni, eltüntetni a nyomokat, egtem mint a rekettyebokor, mondta a doki, hogy hagyjam csak, majd ő elintézi, ekkor viszont átestem a vizsgálóágyhoz tett fellépőn, ahogy estem, leszabtam a vizsgálót elválasztó függönyt. Nah ez kínos volt. De jófejek voltak.

2015. dec. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Én egyszer korhazba kerultem. Megvolt a menzeszem, de nagyon erosen vereztem. Betet parti vagyok, akkor is azt hasznaltam. Hajnali kettokor arra kelek fel, hogy valami buborekol alattam. Felálltam, es a hofeher lepedon egy hatalmas verfoltot lattam. Meg a matrac is olyan lett. Akkor ejjel elmentem cserelni. Aztan reggel szoltam a novernek hogy mi tortent :D de szerencsere kedves volt, megerto :) habar az egesz ciki volt, mert nem egyedul voltam a szoban
2016. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!