Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hete kesik a menstruaciom,...

2 hete kesik a menstruaciom, szuz vagyok. Nrm voltam fiuval se semmi, mas betegsegem sem volt. mitol lehet? lehet a nagy melegtol? Nem mertem meg szolni anyanak, felek a nogyogyasztol.

Figyelt kérdés
2015. aug. 25. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Korod? A rendszeresség eddig?
2015. aug. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bithorlo ***** válasza:

Szia! Nem kell félni, nem okoznak fájdalmat! Néhány vizsgálat esetleg egy kicsit kényelmetlen lehet, de nem vészes! Beszélj anyukáddal!

Amúgy a stressz, valami nagy változás is okozhat késést. Ha nincs egyéb panaszod, akkor meg szinte kizárt, hogy betegség lenne a háttérben. Nyugi! 😉

2015. aug. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
18 eves vagyok. Idaig rendszeres volt. Tavaly oktober maradt ki azaz egy honap sok gyogyszer miatt mert antibiotikumokat szedtem
2015. aug. 25. 23:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fogytál az utóbbi időben? Tényleg a stressz is lehet az oka. Nálam a környezetváltozás is. Én is szűz vagyok, de voltam már nőgyógyásznál, nem csinált semmit, annyi, hogy egy kb. fültisztító pálcika vastagságú kis pálcával kenetet vett a méhnyakrák-szűréshez, de az a tamponnak kb. egynegyede, ha azt nem is használsz, akkor sem még csak kellemetlen sem.
2015. aug. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Voltam dokinal es kiderult vas hianyom van :/

Szerencsere megoldodott a problema.

2015. aug. 31. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!