Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol van ez a menzeszemmel?

Mitol van ez a menzeszemmel?

Figyelt kérdés

Juliusban 2 nappal előbb,augusztusban 4 nappal előbb (10.e helyett 6an),es szeptember 6 helyett augusztus 26an jott meg.16 eves vagyok,11 eves korom ota menstruálok,általában pontosan jon meg,néha 1 napot késik,vagy elobb jon meg egy nappal,de ez az egy hét mar kicsit fura..szexualis eletem a nyáron nem volt olyan aktiv,talan 20x szexeltem a barátommal 2 es fel honap alatt,utoljára azt hiszem augusztus 15en szexeltunk.Lehet terhesség?ovszerrel védekezünk,mindig megnézzük,hogy kiszakadt e, Sosem találtunk lyukat.de valahogy mégis ez motoszkál a fejemben:D gyógyszert nem szedek.

(Menzesz előtt egy héttel fajnak a melleim,most is igy volt,csak abban reménykedtem hogy nőttek a melleim,azert fajnak,de eletembe nem gondoltam volna hogy 9 nappal előbb jon meg,es azert faj:D)

koszi a valaszokat



2015. aug. 26. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy terhes vagy, de tesztet mindig lehet csinálni, nem drága dolog, dm-ben, rossmann-ban 300 ft egy tesztcsík.
2015. aug. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmi baj a menstruációddal, nem vagyunk gépek hogy pontosan jöjjön meg.

Én 20 vagyok de nekem is mindig pár nappal hamarabb jön meg de néha pár nappal később .

Volt hogy 10-15 nappal később jött meg.

Van aki egy hónapban 2x is menstruál.

És nem, nem vagy terhes addig még megjön ! :)

Csak nyugalom!

2015. aug. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!!:) Sajnos volt olyan a családban,aki 9honapig menstrualt,pedig terhes volt:/ remelem nekem nincs ilyenem
2015. aug. 26. 15:39
 4/4 anonim válasza:
Nos, tudod a menstruáció sok mindentől függ. Ha ideges voltál sokszor vagy valami nagy dolog ért, akkor simán megeshetnek az ilyenek. Szerintem nem kell aggódni, bár egy teszt sosem árthat :)
2015. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!