Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyors válaszokat! Csak az...

Gyors válaszokat! Csak az első nap görcsöl nagyon a hasatok menstruációkor, vagy a többin is?

Figyelt kérdés

2015. aug. 28. 22:54
 1/6 anonim válasza:

Én 7 éve menstruálok(16 vagyok), amíg kisebb voltam erősebben görcsöltem, azóta már enyhült.. Mostanában változó, hogy mikor fáj, van mikor első, második esetleg harmadik napon..De a többin nem fáj, csak az adott napon..

Hány éves vagy? Mióta menstruálsz?

2015. aug. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valamennyire nekem minden nap fáj. Általában nekem a 3. vagy 4. napon szokott görcsölni de volt h első vagy másodikon sőt egyszer azt hiszem 5.en. Ez változó.
2015. aug. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nálam is elég változó. Szerintem ez normális 😊 De ha nem vagy biztos benne akkor menj orvoshoz 😊
2015. aug. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam szintén változó. Igaz ritka, de volt olyan, hogy még a 6. napon is görcsölök, de inkább az első 3-4 napra jellemző. Mikor észreveszem, hogy megjön, akkor rendszerint azonnal elkezd görcsölni, a második nap erős, aztán egyre enyhül.
2015. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem egyaltalan nm faj. olyan mintha nm is lenne. pedig de.
2015. okt. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem semmit soha.
2020. aug. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!