Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátló miatt fáj a...

A fogamzásgátló miatt fáj a szívem?

Figyelt kérdés

1,5 éve szedem a fogamzásgátlót, és kb 4 hónapja azt vettem észre, hogy (estére szedem a tablettát), éjszakánként felkelek, ha a bal oldalamon fekszek, és úgy fáj a szívem, majdnem sírok a fájdalomtól. Kisugárzik kicsit a fül alá, és a hátamba a bal oldalba. Ilyenkor járkálni kell, meg iszok egy kis vizet(hátha segít), és 10-20 perc múlva elmúlik.

Most volt pont szünet, és az utolsó napon is így keltem fel. Nem minden nap van egyébként, de heti 2-3 alkalommal.


Már ez az utolsó levél, nem szedem tovább , tegnap kezdtem el, 3 hét és vége. Mert amúgy is furán jön meg tőle, egyik alkalommal félnap, másik alkalommal 10nap..:S


2015. szept. 1. 10:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!