Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igaz az, hogy a hüvely gombát...

Igaz az, hogy a hüvely gombát hosszú ideig kell kezelni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 8. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem igaz. az igaz ebből, hogy a nőgyógyászat sok esetben nem orvoslás, hanem pénzlehúzás, és ha tapasztalatlan vagy hüvelygomba-ügyben, képesek sokáig kezelgetni vele. Menj urológiára, mondd, hogy húgyúti diszkomfortérzésed van, ekkor a vizeletPH-n kívül a hüvelyPH-t is megmérik és 3 nap alatt elmulasztják a gombát (én már házilag is 1,5 nap alatt ki tudtam kezelni magamnak, amikor másodszor kaptam el).
2015. szept. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek sajnos igaza van.
2015. szept. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és házilag mi volt a praktikád ?
2015. szept. 8. 15:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt kb. hetente 3x írom le itt, légy szíves, az eddigi 400000 azonos témájú topicban olvasgass erről...
2015. szept. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De érdekes, hogy ezt vetted le a hozzászólásból és nem azt, hogy más szakterületre menj a nőgyógyászat helyett, ahol 3 nap alatt kikezelnek...
2015. szept. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!